Про блог

Привіт, мене звати Вероніка і я журналістка.

Я працюю з контентом з 2012-го року, коли тільки почала брати перші замовлення текстів на фрілансі. Відтоді я працювала копірайтером, безпосередньо журналісткою в місцевій редакції новин та на багатьох інших проектах, а ще контент-рісьорчером. Зараз я продовжую працювати в медійній сфері.

А це – мій блог про гендерні стереотипи, їх наслідки та альтернативи, яким я займаюсь у вільний від роботи час.

В цілому мої статті можна описати так: в розділі суспільство я пишу про насильство, сексуальну об’єктивацію, булінг та інші подібні явища та їх рішення у реальному житті. А в розділі культура розглядаю ті ж теми, але в поп-культурі. Тобто по поличках розкладаю ТВ-передачі, фільми та серіали, в яких вкрай невдало, або, навпаки, корисно та круто, на мою думку, показані дані проблеми.

А ще тут є рубрика персона – вона присвячена життю та досягненням відомих і дуже вольових жінок. Мені не вистачало таких історій, коли я росла. Поглиблюючись в біографії сильних жінок зараз, я хочу компенсувати цю прогалину в інформаційному полі для себе та інших дівчат. Трохи пізніше я планую додати бібліотеку – розділ, в якому будуть короткі огляди абсолютно всіх книг про фемінізм і нерівінсть, що потрапляють мені до рук, і що важливо – без спойлерів.

Блог не фінансується ніким, окрім мене самої та читачів, які хочуть допомогти з його розвитком. Коли я писала перші статті для Femline, я задумала зробити це все саме на платформі WordPress – на двох мовах та з купою фішок, які дозволили б у всій красі презентувати людям матеріал, над яким я завжди дуже старанно працюю.

На той час ціна необхідного для цього бізнес-плану була для мене не дуже доступною, тому я набралась сміливості та відкрила рахунок для донатів. В результаті читачки та читачі, які зробили пожертвування для блогу, забезпечили половину суми для першої покупки плану та домену на рік. За що я дуже їм вдячна!

До речі, ось їхні імена:

Ria KostiukKami SpiritIvan KalytaKate DmitrievaViktoria KorotkaMaria ChevanYulia Kosheleva та ще 4 людини, імені яких я або не знаю, або знаю, але вони побажали залишитись анонімними 🙂 Дякую кожному з вас ще раз.

Після цього я завела патреон, щоб спростити можливість донатити для тих, в кого є таке бажання, і щоб віддячувати за це ексклюзивним контентом. На патреоні регулярно з’являються пости з моїми роздумами про ментальне здоров’я та закулісся ведення феміністичного блогу. Імена тих, хто підтримує мене підпискою від 3$, з’являтимуться наприкінці кожної нової статті.

Зв’язатись зі мною можна через пошту, вказану нижче на сайті або ж через інстаграм. Там я теж пишу пости на фем-теми, а в сторіз часто показую процес створення текстів та підводні камені роботи з WordPress.

Також в блогу є україномовна сторінка на фейсбуці.

Дякую, що ви зі мною!